Neurospeciale kinderen/jongeren leren en reageren anders, omdat hun hersenen zich anders ontwikkelen, zoals bij ASS, AD(H)D, DCD en VB, TOS en dyslexie. Ze aanspreken op hun gedrag werkt daarom vaak niet.
Deze webinar gaat over onderliggende problemen van onbegrepen gedrag en biedt jou als professional passende oplossingen om hier mee om te gaan.
We kijken naar dyspraxie vanuit het perspectief van prikkelverwerking en de gevolgen ervan op onder meer de executieve functies (en andere ontwikkelingsdomeinen). En dat leidt tot een aantal nieuwe insteken voor behandeling of begeleiding. Je krijgt meer inzicht in proprioceptie, soms wel het zevende zintuig genoemd, en de gevolgen van een ondergevoeligheid daarvan. Je ontdekt oplossingen om neurospeciale kinderen en jongeren te kunnen begrijpen en begeleiden. Hierdoor zul je meer zelfvertrouwen, verbinding en positiviteit ervaren bij de behandeling/begeleiding.